Haft komputerowy

Jeżeli cenisz elegancję logo i ogromną trwałość to właśnie haft komputerowy jest dla ciebie. Haftowane logo zawsze wygląda świetnie, a do tego jego trwałość jest zdecydowanie wyższa niż nadruków. Jeżeli lubisz działać "raz a porządnie" To oznakuj swoją odzież haftowanym logo. Wykonujemy hafty na powierzonej odzieży, wykrojach, ręcznikach, pościelach, a także pomagamy w zakupie odzieży w naszej ofercie znajdziesz chociażby takie marki jak Fruit of the Loom, Russel czy JHK.

Haft komputerowy
Naszywki

Naszywki

Naszywki haftowane, używany wszędzie tam gdzie są trudno dostępne miejsca dla maszyny haftującej i nie możemy wykonać haftu bezpośrednio, a także świetnie się sprawdzają w sytuacjach w których są rozdawane np. jako oznaczenia funkcji czy umiejętności i mają być łatwo usuwane. Można je wtedy odpruć lub jeżeli są podszyte rzepem jednym ruchem ręki odczepić. Do tego zachowują wszystkie najlepsze cechy haftu czyli świetny wygląd i duża odporność na zniszczenie.

Nadruk cyfrowy DTG

Jest idealna metoda nadruku dla mniejszych ilości o oraz bardzo skomplikowanych projektów, nadruki tą metoda możemy wykonywać od jednej sztuki i nie mają żadnych ograniczeń, można wydrukować każdy szczegół. Najlepiej drukować na koszulkach i bluzach oraz koszulkach sportowych(białych poliestrowych). Do nadruku używamy najlepszych maszyn i farb.

Druk cyfrowy
Sitodruk

Sitodruk

To chyba najstarsza a dzięki temu najlepiej opanowana technika znakowania odzieży nadruki są bardzo trwałe i świetnie nadają się do zamówień w hurtowych ilościach, tak naprawdę im więcej sztuk do zrobienia tym lepiej. Używamy jedenj z największych w Polce karuzel do sitodruku więc żadna ilość nie jest dla nas straszna, a do tego możemy zapewnić dogodne terminy i konkurencyjne ceny.

Top